Kurumsal

Yetkin ve konusunda uzmanlaşmış Globus ekibi, yurt içinde ve yurt dışında fuarcılık sektöründe gerçekleştirmiş olduğu başarılı projelerin ardından, 15 seneye uzanan tecrübe ve becerilerini, fuarcılığın yanı sıra kongre yönetimi alanına da entegre ederek, Globus Fuar ve Kongre Yönetimi Şirketini hayata geçirmiştir.

Globus ekibi bu güne kadar 30’un üzerinde ülkede ve yurt içinde yapı, otomotiv, tarım, gıda, bilişim sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde 100’ün üzerinde fuar organizasyonuna imza atmıştır.

Globus; Türkiye ve dünya çapında konsepti itibariyle ilk ve tek projeler olma niteliğini taşıyan; iTVF-İstanbul TV Forum ve Fuarı, Discop İstanbul gibi projelerin organizatörüdür.

Misyonumuz

Fuar ve Kongre Yönetimindeki mevcut rekabet koşullarını değiştirecek ve sektörü yeniden yapılandıracak projeler geliştirerek, sektöründe lider ve proaktif bir kuruluş olmak

Vizyonumuz

Ortak paydada buluştuğumuz farklı sektörleri, sürdürülebilir projelerle; geleceğe taşıyoruz…

Hedeflerimiz

Sektörün gelişimine katkı sağlayacak başarısı ölçülebilir projeler tesis etmek ve hayata geçirmek

Ülke turizmi ve ekonomisinin, global pazardan daha büyük bir pay alması için yenilikçi fırsatlar sunmak

Gerçekleştirilecek kongrelerde; sektör paydaşlarını bir araya getirerek, zincirin tüm halkalarını kapsayacak biçimde bilimsel ve teknoloji alanındaki gelişmeleri paylaşmak ve ortak bir platform yaratmak