Projeler

iTVF 2014

İstanbul TV Forum ve Fuarı

Türk medya pazarını yakından tanımak, EMEA bölgesindeki fırsatları yakalamak, global işbirlikleri oluşturmak ve geliştirmek için eşsiz bir ortam sunan İstanbul Televizyon Forum ve Fuarı, yayıncılık endüstrisinin tüm paydaşlarını, yatırımcıların yeni gözdesi İstanbul’da buluşturmaktadır.

iTVF kapsamında 2014 yılında; 25.000 metrekare sergileme alanı üzerinde, 170 marka temsil edilmiş; organizasyon 68 konuşmacı ve 75 ülkeden 3849 delegeyi ağırlamıştır. iTVF; Türk Sineması 100. Yıl Onur Ödülleri Töreni, Türk Sinemasına yeni yetenekler kazandırmayı hedefleyen BAK (Belgesel, Animasyon, Kısa Film) Ödül Töreni ve büyüleyici İstanbul Boğaz turu gibi etkinlikleriyle, misafirlerine ayrıcalıklı bir organizasyon sunmuştur.

Yayıncılık ekosisteminin bütün unsurlarını kapsayan iTVF, ilgili bakanlıkları, kamu kurum ve kuruluşlarını, sektörel birlik ve dernekleri bir araya getirmektedir.

Forum bölümünde; konferanslar, seminerler ve atölye çalışmaları ile birlikte ana oturumlarda tüm paydaşları etkileyen sorunlar ve çözüm önerileri, geleceğe dair öngörüler, raporlar ve lider firmaların başarı stratejileri ele alınmakta ve sektörel evrimin yapıtaşları ortaya koyulmaktadır.

Sektöre hizmet eden profesyonelleri bir araya getiren iTVF, yarattığı işbirliği olanaklarının yanı sıra 75 ülkeden katılım sağlayan ziyaretçileriyle önemli bir kültürel buluşmaya ev sahipliği yapmaktadır.

 

Daha detaylı bilgi için

 

DİĞER PROJELER

İstanbul TV Forum ve FuarI

 

iTVF, İstanbul Televizyon Forum ve Fuarı, 20-21 Haziran 2013 tarihlerinde yayıncılık endüstrisi ile ilgili kurum ve kuruluşları bir araya getirerek, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenmiş ve 70’ten fazla...

DISCOP ISTANBUL


 

2010 yılında ilk defa kapılarını açan DISCOP İstanbul; çoklu ekran, dijital ve televizyon içerik yapım, dağıtım ve yayın sektörlerinin yeni merkezi, ticari ve kültürel alışverişlerin zengin bir tarihe sahip…